Puzzle Game Cars for Toddlers

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 2.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma OwlChirp
Puzzle Game Cars for Toddlers mobil oyunu ile çocuklarınız eğlenceli bir bulmaca oyunu oynayacaklar.

Puzzle Game Cars for Toddlers mobil oyunu araba sevdalısı olan çocuklarınız için muhteşem bir bulmaca oyunudur. Oyun birbirinden farklı arabaları silüetlerinin üzerine taşınması ile devam ediyor. Her bir oyunun silüetini doğru bir şekilde bulacak ve yerleştireceksiniz. Çocuklarınızın zeka düzeylerini geliştirmek için on numara mobil oyun olan Puzzle Game Cars mobil oyununu Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Çocuklar için hazırlanan bu bulmaca oyununda 55 farklı araba ve motor resmi vardır. Bulmacadaki oyunun kuralları oldukça basittir. Çocuğunuz oyunu oynarken resmi doğru yere koymalı. Oyunun oynama mantığı tüm arabaları resimlerini doğru yerlere koymak. Eğitim uygulamalarımız özellikle okul öncesi yaştaki çocuklara uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Puzzle Game Cars for Toddlers mobil oyununda da eğitimsel içerikler dikkat çekmektedir. 55 farklı arabayı doğru bir şekilde yerlerine koyacaksınız. Çocuklar bu oyunda hem arabaları öğrenecek hem de bilişsel zekalarını geliştirecekler. Oyunda her an daha fazla resmi yerleştirmeye çalışacaklar.  Bu sebeple sizde çocuklarınızın bu oyunda yer almalarına izin verebilirsiniz. Hem eğlenirler hem kişisel gelişimlerine katkı sağlarlar. 

Puzzle Game Cars for Toddlers indir